Aktívna nehnuteľnosť

Vysoký štandard za dobrú cenu – rodinná vila v Maďarsku v obci Füzérkomlós

reality kosice kontakt

Ponúkame Vám na predaj rodinnú vilu – tehlový dom v meste Füzerkomlós – Maďarsko

Celková úžitková plocha domu je 185 m2, výmera pozemku  je 7800 m2 kompletne oplotenom v tichej a kľudnej lokalite, 11 km od hraničného priechodu a od Košíc 33km. Dom je dvojpodlažný a má 7 izieb, je kompletne zrekonštruovaný. Zastavaná plocha domu je 125 m2.

Všetky inžinierske siete – modernizované.

Technické parametre: kúrenie je ústredné – plynový kotol, nový zásobník vody, nové ponorné čerpadlo, konštrukcia domu: kváder/tehla, strecha je členitá atypická, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove, v celom dome sú nové euro okná a dvere, nová strecha, nová drevená konštrukcia s latovaním a nová škridla. Kuchynská linka je na mieru vyrobená s elektro-spotrebičmi. V altánku je vybudovaná murovaná pec na grilovanie a otvorené ohnisko na opekanie.

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, relaxačná miestnosť, 1x kúpeľňa s WC a 2x terasa. Dom má 2 vstupy. Zo zadnej terasy je samostatný vstup do jednej izby s kúpeľňou a WC. 2. podlažie – hala s krbom, 4x izba, 4x kúpeľňa s WC. Celý dom je zabezpečený zabezpečovacím systémom.

Rodinný dom je postavený v radovej zástavbe domov pri cca 2 árovom lesíku. Rekonštrukcia domu sa začala v roku 2018 a dokončila sa tento rok, 40 % materiálu bolo dovezeného so Španielska (vnútorné omietky dlažba a obklad, relaxačná miestnosť s infra saunou a kuchyňa sú obložené mramorom). Dom sa predáva so zariadením.

Parkovanie pod altánkom pre 3 autá. Vstupná brána je diaľkovo ovládaná.

 

 

Zároveň, v prípade, ak disponujete nehnuteľnosťou, ktorú by ste chceli predať, radi Vám pomôžeme so sprostredkovaním predaja.
  • Ulica: Madarsko 
  • Účel zákazky: Predaj 
  • Druh domu: Rodinná vila 
  • Cena: 399.000,- € 

Podrobne info

  • Plocha pozemku [m²]: 7.800 
  • Užitočná plocha [m²]: 185 
ID tejto nehnuteľnosti: 6520


reality kosice kontakt
Prajete si reagovať na nehnuteľnosť? Vyplňte, prosím, formulár nižšie