Uverejnené

Kúpili sme pre klienta s jeho návrhom 2 byty v Košiciach prostredníctvom splnomocnenia na podpis kúpnej zmluvy našou spoločnosťou

Aby sme Vám preukázali našu profesionálnu prácu, radi by sme Vás informovali o dôvere našich klientov a to aj v oblasti kúpy bytu namiesto klienta.

Konkrétne sa jednalo o klienta bývajúceho mnoho kilometrov mimo mesta Košice, ktorý mal záujem o kúpu 2 bytov. Podmienka klienta bola: len byty v tehlovej stavbe blízko, alebo v centre mesta Košice s možnosťou okamžitého bývania, t.j. kompletne zrekonštruované.

Byty sme samozrejme zohnali my.

Jeden na ulici Komenského a druhý na ulici Hlinkova. Následne po preposlaní fotografií a podrobností bytov klientovi, klient súhlasil s ich kúpou.

S ďalšou podmienkou: aby sme všetko vybavili namiesto neho, a to aj podpísali kúpne zmluvy. Vyhotovili sme preto notárom akceptovateľné (samozrejme nezávislým notárom overené) splnomocnenie v plnom zastupovaní pri vykonávaní všetkých právnych úkonov vrátane kúpy bytov, prihlásení bytov na energie, atď. (viď obr. nižšie).

Sprostredkovanie prešlo v poriadku a nový majiteľ bol s investíciou a našimi službami nad rámec spokojný.

plna moc

plna moc

Doprajte si aj Vy naše služby a my budeme radi, ak Vám budeme môcť pomôcť. Čas strávený s procesom sprostredkovania kúpy alebo predaja nehnuteľností tak môžete venovať svojim blízkym.

Sme realitná kancelária s takmer 20 ročnými skúsenosťami v oblasti realitnej činnosti a teda sprostredkovali sme mnoho prevodov nehnuteľností v Košiciach a v okolí.

CERNAN REALITY – nájdeme Vám domov.