Aktívna nehnuteľnosť

Pozemok 3216 m2 Slanské Nové Mesto, 30 km z m. Košice

reality kosice kontakt

REZERVOVANÉ dňa 04.11.2022

CERNAN REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite mesta Slanské Nové Mesto vzdialeného 30 km z Košíc

Pozemok o rozlohe 3216 m2 je slnečný, mierne svahovitý, lichobežníkového tvaru. Nachádza sa v zastavanej časti mesta mimo hlavnej cesty. Prístup k pozemku je z asfaltovej cesty. Ideálne miesto pre pokojný a kľudný život.

Rozmery pozemku: z prístupovej cesty je šírka pozemku 13 m (vrchná časť pozemku), šírka pozemku na konci je 26 m (spodná časť pozemku), celková dĺžka pozemku je 150 m.

IS: plyn, elektrina, voda

Pozemok s vlastným hustým lesom (na cca 2/3 plochy). Prajete si postaviť dom v hustom lese? Ideálne pre náročných – tichá lokalita na okraji obce. Zastavaná časť obce, parcela typu C. Ponúkam na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite mesta Slanské Nové Mesto vzdialeného 30 km z Košíc. Pozemok o rozlohe 3216 m2 je slnečný, mierne svahovitý, lichobežníkového tvaru. Nachádza sa v zastavanej časti mesta mimo hlavnej cesty. Prístup k pozemku je z asfaltovej cesty. Ideálne miesto pre pokojný a kľudný život. pozemok Košice okolie. Rozmery pozemku: z prístupovej cesty je šírka pozemku 13 m (vrchná časť pozemku), šírka pozemku na konci je 26 m (spodná časť pozemku), celková dĺžka pozemku je 150 m. IS: plyn, elektrina, voda Tento pozemok je ideálny na vybudovanie rodinného domu, lokalita: Košice okolie Nakoľko sa jedná o turisticky zaujímavú oblasť, na pozemku je možné vybudovať napr. aj penzión, prípadne rekreačný areál. Občianska vybavenosť (Slanec vzd. 3 km): potraviny, Slovenská Pošta, základná škola s materskou školou, zdravotné zariadenie, verejná lekáreň, turistické atrakcie, čistá príroda, …


Tento pozemok je ideálny na vybudovanie rodinného domu

Nakoľko sa jedná o turisticky zaujímavú oblasť, na pozemku je možné vybudovať napr. aj penzión, prípadne rekreačný areál.

Občianska vybavenosť (Slanec vzd. 3 km): potraviny, Slovenská Pošta, základná škola s materskou školou, zdravotné zariadenie, verejná lekáreň, turistické atrakcie, čistá príroda.

GPS: 48.635750° 21.521497°

Viac o Meste Slanské Nové Mesto

Zároveň, v prípade, ak disponujete nehnuteľnosťou, ktorú by ste chceli predať, radi Vám pomôžeme so sprostredkovaním predaja.
  • Lokalita: Slanské Nové Mesto 
  • Ulica: Rezervované 04.11.2022 
  • Účel zákazky: Predaj 
  • Cena: 55.000,- € 
  • Cena za m²: 17,- € 

Podrobne info

  • Plocha pozemku [m²]: 3.216 
ID tejto nehnuteľnosti: 3124


reality kosice kontakt
Prajete si reagovať na nehnuteľnosť? Vyplňte, prosím, formulár nižšie